Autolaky Dupont, Cromax, Axalta

dupont

V ČR již více než patnáct let zaujímají přední postavení na trhu s opravárenskými i průmyslovými laky. Patří stejnojmennému americkému koncernu, který je v oblasti lakování absolutní světovou špičkou. Společnost DuPont je také držitelem mnoha světově významných patentů v oblasti chemické výroby..... viz historie

Lakovací systémy:

CROMAX- vodou ředitelné metalické, perleťové a uni báze pro osobní a lehké užitkové vozy

CENTARI– rozpouštědlový 2K systém pro osobní a lehké užitkové vozy

IMRON FLEET LINE- metalické, perleťové a pastelové barvy. Koloristika pro užitková vozidla, technické a firemní barvy, letadla apod.

 

CROMAX

dupont2

Jedinečný vodouředitelný lakovací systém splňující nejpřísnější legislativní a technologické požadavky. DuPont Cromax se vyznačuje zejména vynikající koloristikou, snadnou aplikací v jedné vrstvě a absolutně nejrychlejšmi časy schnuti, což je asi nejdůležitější parametr u nejnovějších generací vodouředitelných barev.


CENTARI

centari

Centari® je rozpouštědlový systém, který spojuje všestrannost s jednoduchostí. Využívá osvědčené technologie systému DuPont Refinish koncentrovaných pigmentů. Ucelená skupina Centari® produktů byla vyvinuta pro využití v mnoha trzích na celém světě. Centari® 5035 splňuje legislativní nařízeni o emisích rozpouštědel EU.

 

IMRON FLEET LINE

imron

Moderní řešení oprav laků nákladních vozidel.

Sytém Imron®Elite nabízí pokročilý systém vrchních emailů plně vyhovujících předpisům EU. Imron®Elite je vysoko sušinový systém s krátkými časy sušení, bez nutnosti odvětrání mezi vrtstvami a ekonomickou aplikací na 1,5 vrstvy. Míchací zařízení obsahuje 27 vysoce koncentrovaných pigmentů PowerTints® a pojiv pro různé využití.

Profil společnosti

Společnost CARSUIT má za cíl poskytovat svým partnerů a potenciálním zákazníků maximální možný a komfortní servis v oblasti povrchové úpravy nejrůznějších materiálů. Zejména pak lakovaní osobních vozů, užitkových vozů a průmyslových výrobků.

Nový název avšak dlouholeté zkušenosti z této oblasti nám umožňují odpovědně a erudovaně reagovat na přání zákazníka.

Více o nás

Kontakt

Jiří Hromek

Poděbradova 405, 664 42 Modřice

+420 530 502 562

+420 777 160 738

+420 774 721 912

carsuit@carsuit.cz

Kontakt